| AlexTM97 a întrebat:

Salutare peste cateva luni as vrea sa imi schimb telefonul si nu stiu ce sa aleg intre HTC One X si Samsung Galaxy S III(stiu ca nu a aparut inca in Europa dar va aparea la sfarsitul luni). Vreau sa ma ajutati sa aleg, dar nu doar votand. Vreau sa imi ziceti diferentele dintre ele, etc.

Răspuns Câştigător
| ShadowSlck a răspuns:

2 telefoane superbe, n-ai ce sa spui, insa din punctul meu de vedere, inclin balanta spre galaxy s 3 care este un pic mai bun ( doar un pic, pentru ca nu sunt mari diferente ). Htc one x il intrece la procesor ( Quad-core 1.5 GHz ) pe cand galaxy s III are ( Quad-core 1.4 GHz ). Galaxy s 3 il intrece la ecran, insa cu o diferenta foarte mica. Galaxy s 3 are 4.8 inch iar HTC one x are 4.7. Culorile si contrastul se vad mai bine pe galaxy s 3 deoarece are super amoled. Bateria este si ea in favoarea lui galaxy s 3. Preturile sunt cam 470 euro pentru HTC, iar pentru galaxy s 3 cam 600 euro. Te sfatuiesc sa iti iei un galaxy s 3 cand va aparea in Europa. happy