| VladGangstaBoy a întrebat:

Am un Allview P5 Mini cu Android 4.0 si as vrea sa-i fac update-ul la 4.1!
As vrea sa-mi spuneti daca e riscanta sa-l updatez si cum sa fac acest update!

Răspuns Câştigător
| seby1998 a răspuns:

Nu e riscand, intri la setari -despre telefon-actualizare software, iti trebuie wifi sa il poti apgrada

3 răspunsuri:
| ZuZu998 a răspuns:

Ai reusit sa faci update.ul la 4.1?

| PisiDyenutza a răspuns (pentru ZuZu998):

Si eu as vrea sa stiu daca ai reusit pentru ca de asemenea am si eu un Allview P5 Mini si vreau sa il updatez la Android 4.1.

| ynu23 a răspuns:

Salut ai rezolvat cu upgrade la Allview p 5 mini daca da cum si de unde...