| SnoopDog19 a întrebat:

Salutare, as vrea si eu un minecraft in care cuburile si tot ce e acolo sa nu se termine niciodata sa construiesc in continuu. va rog ajutati-ma sunt incepator

Răspuns Câştigător
| UtilityHelper a răspuns:

Ok:LeaguePlayer77@yahoo.com

2 răspunsuri:
| UtilityHelper a răspuns:

Pai, nu e mare lucru...Ce ai zis tu este modul de creative, unde construiesti in continuu.Tot ce trebuie sa faci este sa apesi pe "t" (pentru a porni chatu-ul de singleplayer, unde scrii comenzi)si sa scrii" /gamemode 1 "(fara ghilimele, si sa-ti mai explic ceva, un numar par iti pune gamemode-ul de survival, iar unul impar te va trece pe creative. Poti de asemenea sa scrii /help pentru mai multe comenzi, sau sa cauti pe net.). Sper ca te-am ajutat!

| SnoopDog19 explică (pentru UtilityHelper):

Imi dai putin id-ul tau de messenger pentru a vorbi ceva happy?

| UtilityHelper a răspuns (pentru SnoopDog19):

Ok:LeaguePlayer77@yahoo.com