| BiLuTzE a întrebat:

Salutare.Cei care joc WolfTeam, am o intrebare pentru voi.Cand intru pe site si descarc descarcarea jocului, dupa ce o deschid imi apare o eroare "Cannot Install Akamai".Ce se intampla? Am mai jucat si inainte si nu mi-a dat aceasta eroare.Si eu iau clientul nou 2015.Si imi tot da eroarea asta.Va rog sa ma ajutati.La schimb FUNDITA.

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Si eu pateam asa si nu stiam cauza. Am uitat de el. Dupa ce mi-am schimbat programul, intamplator mi-am amintit si am incercat sa-l descarc. A mers.

| BiLuTzE explică (pentru AFR81):

Imi poti da mai multe detalii? Nu inteleg ce vrei sa spui prin ''program''.Cum adica l-ai schimbat ce vrei sa spui?

| AFR81 a răspuns (pentru BiLuTzE):

Adica am reformatat calculatorul.