| FauK3 a întrebat:

Assassin's creed a mers cat s-a jucat fratemiu.Cand intru eu sa ma joc imi da eroare (la deschiderea jocului) straight face
Apare... update-ul ala si imi da daca vreau sa il aplic(update-ul)eu dau no(asa dadeam si inainte)acum da eroare straight face
Bine... a dat eroare cand ma jucam si a iesit.Am intrat putin pe net am intrat 2 sec in alt joc si cand sa il deschid iar da eroarea asta. Ce are at wits' end?at wits' end

5 răspunsuri:
| YunaFFX a răspuns:

Depinde la care Assassin's Creed te referi. In general primul joc AC (cel cu Altair) nu sunt probleme. La AC2 si AC Brotherhood sunt niste ferestre care apar daca vrei sa faci update-ul. La AC2 dai pur si simplu Quit si in mod normal ar trebui sa mearga. La Brotherhood e putin mai complicat, in sensul ca poate fratele tau a facut un cont de Uplay si la un moment dat iti cere codul jocului sau ceva de genul. Dai Log out, dupa care o sa-ti apara o fereastra. In dreapta ferestrei, jos, este o optiune Offline Mode (asta te lasa sa joci in story mode, in multiplayer nu poti sa intri). Dai clic pe ea si in mod normal ar trebui sa mearga. Daca nici asa nu merge incearca sa montezi imaginea jocului. O sa porneasca autorun-ul si dai Play. Cam atat stiu. Sper sa te ajute.

| YunaFFX a răspuns:

Scuze de confuzie atunci. Poti sa incerci sa download-ezi programul asta http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? msvcr71 Este trial, iti rezolva 50 de erori, dupa care iti trebuie cod la el pentru varianta full. Mie mi-a mers atunci cand am avut probleme. Daca nici asa nu merge il dezinstalezi si il instalezi din nou. Pastrezi salvarea ca sa nu mai fi nevoit sa joci de la capat. Sper sa te ajute de data asta.

| YunaFFX a răspuns:

Scuze de confuzie atunci. Ia programul asta http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? msvcr71 Iti identifica toate erorile. Singura chestie e ca e trial, iti rezolva 50 de erori. Mie mi-a fost bun cand am avut probleme cu jocurile. Daca nici asa nu se rezolva n-ai decat sa-l dezinstalezi si sa-l reinstalezi. Iti pastrezi salvarea ca sa nu mai joci de la inceput. Sper sa te ajute de data asta :P

| FauK3 explică:

YunaFFX am spus assassin's creed si stiu la ce ma refer cand am spus asta tongue
Cand spun assassin's creed ma refer la 1. Daca ma refeream la assassin's creed 2 spuneam asa, daca ma refeream la brotherhood spuneam brotherhood... oricum la assassin's creed 1 a mers si pe la Ierusalim a aparut prostia aiaat wits' end

| ionutzul31 a răspuns:

Incearca sa il reinstalezi...