| 6Anonim9 a întrebat:

Daca am un cont de steam cu CS GO, cs 1.6, si altele, le descarc in PC. Daca dupa ma conectez pe alt cont si ii dau acces la jocuri si iau ban pe un server sau patesc ceva pe joc, se inregistreaza si pe cel pe care sunt cumparate jocurile originale?
Multumesc! O zi faina!
Funda!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Daca iei ban pe acelasi cont pe care sunt jocurile originale atunci, da! Daca folosesti un alt cont pentru jocurile originale atunci nu se intampla nimic! Bafta!