| -=AleCS=- a întrebat:

Am o problema legata de Yahoo Messenger.
De fapt nu eu, un coleg.
Uite cum sta treaba. A uitat parola de la mail. Inca este logat, (are save password) dar nu o mai stie, si nici raspunsurile la intrebarile de siguranta, si nici nu are mail secundar... Am gasit o adresa de mail de la relatii cu utilizatorii de la yahoo si a trimis mail dar nu a putut rezolva nimic. Stiti vreo solutie? Ms

5 răspunsuri:
| -=AleCS=- explică:

Da, doar ca el are multe conturi facute pe diverse siteuri de care are nevoie...

| -=AleCS=- explică:

Am gasit solutia. E un program pe care l-am scos de pe http://nirsoft.net/ si citeste parolele din arhiva browserului :D. multumesc pentru raspunsuri oricum

| Cristianne a răspuns:

Dacă încă e logat, poate copia toate id-urile persoanelor pe care le are în listă și să-și facă un nou id. Așa am făcut eu. thinking

| Shatteredx a răspuns:

Daca nu stie intrebarile acelea doua care ti se pun in momentul crearii id-ului, incercarile sunt in zadar. Tot ce poate sa faca este sa-si aminteasca acele doua intrebari, sau sa incerce sa se logheze pe un alt PC, sa ghiceasca parola, sa si-o aminteasca. Sau sa verifice alte conturi, poate are aceeasi parola.
Asta este tot ce poate sa faca!

| 12AA a răspuns:

Vb cu un HECAR laughing))