| BogdanGoodGame a întrebat:

Salutare dragi oameni. Caut un program de filmat, unul pentru windws 7 ultimate si unul pentru windows 8/8.1, daca e pentru amandoua e foarte bine. Vreau sa pot inregistra audio, sa selectez zona de pe ecran in care vreau sa filmez, sa aiba rezolutie buna, si niciun lag.
Orice ar insemna asta, dau funda.

Răspuns Câştigător
| h3llboy666 a răspuns:

Bandicam,playclaw3

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Screen recording fara lag, lol, buna treaba asta. Dar tu cum crezi ca functioneaza programul ala, are puteri de la sfintul duh sa encodeze audio si video in timp real?

| wLt a răspuns:

Salut Bogdan, recomand cu cea mai mare încredere Action!
Nu doar că filmează foarte bine, nu face lag, plus că poți filma la 60 fps.
Baftă, fundiță? big grin

| BogdanGoodGame explică:

Puteti sa-mi lasati un link pentru programe, nu sunt sigur de unde sa iau.