| GoodLiker a întrebat:

Salutare eu joc wow de 5 ani pana acum n-am avut problema cu addons dar acum stiu cum se baga addons world of warcraft/interfatce/addons dar cand sa intru in joc sa le activez nu-mi apare addons colo in colt ce sa fac dau funda

2 răspunsuri:
| muzsikas a răspuns:

Sa intri pe joc si sa mai cauti. poate fi temporar addons-ul care nu apare in colt. laughing)

| GoodLiker explică (pentru muzsikas):

Intrebarea asta e veche si nu e temporar trebuia schimbat deoarece unele au eroare