| Nelutzu222 a întrebat:

Salutare alll!
Cei care stiu si poate sa ma jute in legatura cu internetul de pe tel, cum pot sa il dezactivez in colt am un E albastru cand nu intru pe net si cand intru se face Rosu, cum pot sa il dezactivez ca imi consuma bateria, Mentin sunt pe cartela (nu abonament) si am eu Mb, dar chiar daca as baga ori ce cartela valabila si daca nu are netul activat pe ia mie tot asa imi apare E CUM Pot sa dezactivez
MentionEZ sunt pe Orange!

raspunsul folositor Primeste

4 răspunsuri:
| Nelutzu222 explică:

Am Samsung j700

| Racusori123 a răspuns:

Du-te la un magazin Orange si intreaba acolo, asa am facut si eu tot la fel cu tel meu, mie nu imi mergea netul pe el.

| Nelutzu222 explică (pentru Racusori123):

Pai nu as putea sa incerc sa fac de acasa?

| Nelutzu222 explică (pentru Racusori123):

Am rezolvat treaba, am gasit o comda pe net si am dezactivat