| xXVladRoXx a întrebat:

Salutare,Mai de mult cand aveam vreo 8 ani prin 2012-2013, aveam pe PC un program cu o iconita ca si Floppy disk de la save, in care deschideam multe jocuri mici, stiu ca descarcam de pe un site si cu app aia ma jucam. Singurul joc pe care il tin minte din alea era cu Chip si Dale undeva in bucatarie, stie cineva despre ce vorbesc? Chiar vreau sa gasesc iar aceea aplicație pentru nostalgie

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Acesta?

https://www.youtube.com/watch?v=npm-47K_-d4

| xXVladRoXx explică (pentru aditimus):

Da. cred ca ce caut eu era un emulator mersi de clip acum stiu ce sa caut

1 răspuns: