| Lovepoison a întrebat:

Am un laptop ASUS K35U si mi-am instalat pe el Windows 7 Ultimate pe 32 de biti. CD-ul de pe care l-am instalat are auto-key, dar de fiecare data cand deschid PC-ul imi apare o eroare: "Este posibil sa fiti victima unei contrafaceri de software". Am incercat sa il reinstalez folosind acelasi CD si nu se poate reinstala deloc. Ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pai daca nu l-ai activat. descarca de pe net un loader pentru activarea lui. ca cu sigurnata nu ai tu bai de a cumpara licenta la el. Costa cateva milioane. sau daca nu te descurci dau un semn pe skype:adryano2411

| K0sti a răspuns:

Sa mai inveti!

| gelu1970 a răspuns:

Dumnezeule...cat de mare e gradina ta.

| gelu1970 a răspuns:

Lasa un id in mesaj privat.