| aurelian12 a întrebat:

Mi s-a rupt 2 picioare la cooler...ce ziceti s-ar putea sa nu mai mearga ceva bine la pc din cauza asta? Daca da... ziceti-mi cum as putea remedia problema! DAU FUNDA!
Daca e nevoie de informatii...
Procesor: Intel Pentium DUAL CPU E2180 2.00Ghz
Cooler: Intel E18764-001
LA COOLER NU PREA STIU DACA E BINE DAR AM DESCHIS CARCASA SI AM LUAT NISTE DATE DE PE EL.

Răspuns Câştigător
| NevastuicAaA a răspuns:

Pai cand cumperi iei procesorul nou, dar trebuie sa ii intrebi pe aia sa fie compatibil cu placa de baza

4 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Nu este prea bine... se poate arde pc-ul
dar cum sunt rupte?

| aurelian12 explică (pentru NevastuicAaA):

Poi piciorusele sunt din plastic si mi s-a rupt la doua picioare plasticul nu poate intra in gaurile alea

| aurelian12 explică:

Coolerul are picioarele din plastic si la doua mi s-a rupt plasticul si nu mai intra in gaurile alea dar asa tot il tin de 3 luni se tine dar sa nu se intample ceva

| aurelian12 explică:

Si daca eu vreau sa-mi iau un alt cooler oricare trebuie sa fie de un fel anume ca sa intre in gaurile alea sau la cooler nu e neaparat ca la placile de ram ddr2 sau alt ceva?