| NicklausMikaelson a întrebat:

Stie cineva ce inseamna PewDiePie? Stiu ca este vorba despre Felix, tipul de pe youtube, dar sunt curios de nume : Pew Die Pie?
Pew = caun Die = a muri Pie = Placinta
Mi-am stors creierii si nu am gasit nici-o legatura intre cele 3 cuvinte.

P.S: Probabil ca spune in vreun video ce inseamna dar are peste 1400 de videouri. Acul in carul cu fan.

4 răspunsuri:
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Pai teoretic tonguelacintade pe scaunul mort cam asa s-ar traduce

| zugzug a răspuns:

Cauta la fridays w/ pewdiepie, ca spune intr-un videowinking

| NicklausMikaelson explică (pentru zugzug):

Are 1400 de videouri laughing nu-mi ocup toata saptamana ca sa aflu happy