| Razy007 a întrebat:

Am un telefon Allview cu care incarc poze pe retele sociale, insa pozele, o data incarcate, isi pierd considerabil din claritate, desi in galeria telefonului pozele au o claritate superioara. Am observat ca problema este prezenta si pe smartphone-uri si tablete mai renumite.
Care ar putea fi problema?
Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| andreirobert15 a răspuns:

Eu am galaxy s5 si se intampla la fel!
Aproape pe toate telefoanele cu android este problema asta!
Si daca iei pozele de pe telefon pe PC se intampla exact acelasi lucru!
Unde nu se intampla asa este doar in ios pe iphone!

2 răspunsuri:
| Razy007 explică:

Am citit pe un forum ca si la IPad se intampla.
Daca stie cineva cum se rezolva, ar putea ajuta o multime de utilizatori.

| Razy007 explică:

Am inteles ca si pe IOS se intampla.
Deci se poate rezolva?