| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!
Cand imi conectez telefonul printr-un cablu USB pc-ul nu imi vede telefonul. Pe telefon imi apare sa selectez daca vreau sa il incarc, sa transper fisiere sau sa transfer fotografii, problema este ca transferul de fisiere nu merge celalate 2 merg.
Deja am intrar in Device Manager si am actualizat drive-ul dar imi spune ca merge actualizat, imi da o eroare de NIF. Stie cineva de ce?
Multumesc!

5 răspunsuri:
| Bogdan027 a răspuns:

La unele telefoane trebuie sa intri la setari ca sa te conectezi. Setari - cauta ceva legat de usb - conectare (bagi usb-ul).

| anonim_4396 explică (pentru Bogdan027):

Stiu, telefonul vede ca este conectat la pc

| Iancu_Sergiu_1998 a răspuns:

Nu accepta pc-u telefonul.

| Iancu_Sergiu_1998 a răspuns:

Poate pc-u nu accepta telefonul

| anonim_4396 explică (pentru Iancu_Sergiu_1998):

Inainte il accepta, si daca selectez transfer de fotografii imi arata telefonul doar transferul de fisiere nu imi merge