| Algida a întrebat:

Salutare TPU am o mica sau sa zic mare problema... ei bine cand vreau sa joc minecraft se descarca update etc, totul se stocheaza in C/. Ceea ce este foarte urat avand in vedere ca am numai 1 G liber in C... iar D si E au 300G si 200G free space. Nu sunt un as al informatici si ma intrebam daca ma puteti ajuta spunandu-mi ce sa fac sa se stocheze in D sau in E? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Jupanu_Mihai_1992 a răspuns:

Da, poti sa muti fisierul cu minecraft in D sau E, * dai click dreapta pe minecraft apoi proprietati si deschide fisierul si de acolo il muti| Mult noroc!

| Algida explică (pentru Jupanu_Mihai_1992):

Draga Mihai am dat click dreapta pe el am dat proprietati... eu nu am descarcat jocul in C/ ci atunci cand se updateaza sau cand joc memoria din C se umple pana ramane 0 -.-

1 răspuns: