| haryH a întrebat:

Am facut varul meu un server de minecraft pe hamachi, ne-am jucat pana cand s-a luat curentul de doua ori. Dupa ce am intrat iar am avut probleme cu hamachi iar cand intru in minecraft ma conectez intru in joc si dupa 10 secunde ma da afara si imi apare aceasta eroare: internal exception java.net.sockettimeoutexception read timed out. Va rog sa ma ajutati.
P.S la hamachi imi apare acea bulina happy cu albastru nu cu verde si are doua paranteze. Dau funda!:X Multumesc!

2 răspunsuri:
| Rauldenis a răspuns:

Omule... am exact aceeasi problema...
si ma chinui de nu stiu cat timp cu asta... nu o sa gasesti un raspuns bun prea curand.crying(

| MariusMN a răspuns:

Intrati pe serverul meu numele: Super server IP: localhost
serverul e facut de ieri