| chiftelutacrocanta a întrebat:

Salutare TPU,

Am o problema cu xbox-ul, de fiecare data cand il aprind imi palpaie o luminita rosie la butonul de pornire

de fiecare data cand incerc sa il sting si sa il reaprint mi se intampla acelasi lucru

intr-un fel palpaie in jurul butonului 3 luminite cu spatiu intre ele

Răspuns Câştigător
| DAnc3 a răspuns:

Se numeste RROD (Red ring of death) ma mir ca nu ai auzit, pai din pacate este dus pe apa sambetei, nu cred ca se mai poate repara numai sa-l vinzi pentru piese.

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: