| Lemmy a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor... Am facut copyright pw youtube si acum nu pot pune video-uri mai lungi de 15 minute..Cum scap de el? Dau funda cine raspunde happy

1 răspuns:
| DanielW a răspuns:

Daca un video ti-a fost sters din cauza unei notificari de Copyright atunci pe acel cont ai un strike si ca urmare nu mai poti posta video-uri mai lungi de 15 minute.

Singura ta sansa este sa iti faci un alt cont pe care sa il confirmi cu numarul de telefon.