| RocKzZ a întrebat:

Sal TPU. Am nevoie de o rezolvare urgent. Am facut un gameplay pentru un joc iar cand intru pe youtube sa il uploadez imi ia foarte mult. Video-ul are doar 2 minute si jumate si imi zice ca mai dureaza 400 minute pana se termina de uploadat. Mai am si alt video pe youtube si ala are 4 minute si mi s-a facut mai repede. E prea ocupat site-ul sau care e problema. Va rog ajutor! Dau funda.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cati GB are videoclipul? Ce format este?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| RocKzZ explică (pentru neluL):

1. Nu sunt prost stiam deja de RASPUNDE
2. Are MB nu GB laughing
3. Nu stiu la ce anume te referi prin format. L-am filmat cu FRAPS si il deschid cu Windows Media Player.

| neluL a răspuns (pentru RocKzZ):

Da click dreapta pe video si ->Proprietati. Aici iti spune formatul in prima linie si mai jos la Dimensiune iti spune si cati MB are.