| just4ecko a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu jocul League Of Legends.

Vreau sa-mi cumpar un campion nou (conditiile fiind ca el sa abie dmg foarte mare)

Am facut o lista, dar nu m-am decis pe cine sa iau: Kha'Zix, Fizz, LeBlanc, Irelia

Imi puteti da un sfat pe cine sa iau, iar daca mai aveti de adaugat vreun campion astept parerile.

Dau funda celui ce ma sfatuieste, aduceti si argumente de ce sa-l iau pe el si nu pe altul.

2 răspunsuri:
| Alexandru_Bogdan_1995_ghg9 a răspuns:

Buna vreau sa-ti zic ca:
LeBlanc este cam cel mai bun ap midder din joc deci ti-o recomand sa o iei
Daca vrei pentru top ia-o pe irelia f.op
Iar daca vrei jungle i-al pe fizz

| just4ecko explică (pentru Alexandru_Bogdan_1995_ghg9):

Per total cine se merita cel mai bine?