| GaByScream a întrebat:

Am si eu o rugaminte big grin E cineva pe aici care joaca bine League of Legends sau Dota2 si e dispus sa ma invete si pe mine? adica stiu cat de cat dar ma omoara toti foarte repede va rog va las skype-ul meu dudake. dudxxx sau raspundeti aici raman dator

Răspuns Câştigător
| Dulap32 a răspuns:

Sigur. baga-ma la prieteni. Druker este numele meu in joc

2 răspunsuri:
| Dulap32 a răspuns:

Eu le-am jucat pe amandoua. daca nu stii sa joci bine nu juca dota deoarece este mai dificil ca lol. Iar pe lol ca sa devii mai bun incearca sa cauti builduri pe internet si sa nu te duci ca nebunu in fata pe ei deoarece am vazut multi incepatori care fac acest lucru si mor... a da si sa nu dai niciodata in cineva langa tureta lui

daca ai mai putin de un sfert Hp du-te la baza si reincarcate si eventual incearca si portiuni 2 suficient dupa parerea mea. iar la inceput nu trebuie sa te bagi in lupte PVP. asa numai te enervezi. invata sa joci cu botii, eu asa am facut, am jucat la incepator, apoi intermediar si pvp. simplu

| GaByScream explică (pentru Dulap32):

Si nu poti sa faci cu mine niste jocuri... sa invat si eu cate ceva?

| Dulap32 a răspuns (pentru GaByScream):

Sigur. baga-ma la prieteni. Druker este numele meu in joc