| AkTeNBok a întrebat:

Am un PC achiziționat acum un an, iar pe vremea cand era nou mergea ok fără probleme. După 2 luni făcea figuri, se bloca chesti de gen. Am dat crex ca vreo' 4 restarturi la windows până acum. Urmeaza si al 5 imediat. Acum e si mai grav, cand il pornesc se inchide brusc, daca pe GTA SA apas gen pe tasta "2" imi iese si se închide. La prima utilizare imi mergea ok pe SAMP, nu se bloca. Ba chiar am luat moduri puternice, si mergea bine. Acum nu am niciun mod si se blocheaza, iau freeze peste 10 sec foarte des. Si pe Google chorme ma baga pe alte site uri, nu pe google cum era normal cand porneam google. Cel mai folositor raspuns are fundă

2 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Ce componente ai? cand l ai sters de praf ultima data? prin 4 restarturi la windows te referi ca ai reinstalat windowsul de 4 ori>?

| AkTeNBok explică (pentru AlexDFY):

Da, reinstall windows. Nu l-am șters vreodată de praf