| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu ce jocuri mi-ar merge pentru un calculator cu procesorul Intel(R) Atom(TM) CPU N270 @ 1. 60GHz, 1.60GHz, RAM 2GB, sistem de 32-bit. Stiu ca am un pc foarte slab, dar as vrea niste jocuri care sa mearga bine. Sa nu fie jocuri vechi, sa fie niste jocuri mai bune cu grafica mai buna. Dau FUNDA!

4 răspunsuri:
| robert1423 a răspuns:

Daca se poate sa fie jocuri de surival fara zombie (gen minecraft sau rust).

| Raul_Fit_1993 a răspuns:

Mai bine incerci minecraft sau daca nu vrei incearca robocraft

| robert1423 a răspuns (pentru Raul_Fit_1993):

Am minecraft. Inainte imi merge cu maxim 10 fps dar de cand mi-am luat optifine imi merge de la 20 de fps in sus. Cel mai mult am avut 54 fps.

| robert1423 a răspuns (pentru Raul_Fit_1993):

Daca imi mai zici niste jocuri de survival fara zombie ceva gen minecraft(asta e cu zombie dar e distractiv) sau rust care sa-mi mearga pe pc-ul meu primesti funda.