| raducu7890 a întrebat:

Am un processor Intel Atom N270.Imi arata la informatii despre sistem ca am:Intel Atom N270 @1. 60GHz 1. 60GHz.Dupa ce am instalat un Transformation pack in windows 7 imi arata 1. 60GHz 686 Mhz.L-am dezinstalat dar tot atat imi arata.Cum pot sa-mi arate iar 1.60 GHz 1. 60GHz.

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Pai windows 7 cand nu face nimic scade frecventa sa reduca consumul nu afecteaza cu nimic cand e nevoie iar de cpu il readuce la normal

| raducu7890 explică (pentru AlinKun):

Mersi.mi-am restartat pc-ul si acum iar imi arata 1.60 1.60. funda

1 răspuns: