| kryptogabriel a întrebat:

Ce simulatoare de condus de la volan ar merge la procesor amd athlon de 1. 50GHZ placa video nVIDIA de 32 mb si 512 mb ram?
Astept raspunsurile voastre!
FUNDA GARANTAT! happy

Răspuns Câştigător
| Andr3y25 a răspuns:

Tu ai un pc gen ani 2003-2005....Acuma ca sa rulezi un joc iti trebuie macar procesor de 2.4 ghz si o placa minim 512 mb + 2 gb rami.

2 răspunsuri:
| Tch_Pika_1995 a răspuns:

Nu prea ai ce simulatoare....ai rami putini si procesorul mic.sad

| kryptogabriel explică (pentru Tch_Pika_1995):

Dar ceva care sa semene gen gta?

| Andr3y25 a răspuns (pentru kryptogabriel):

Tu ai un pc gen ani 2003-2005....Acuma ca sa rulezi un joc iti trebuie macar procesor de 2.4 ghz si o placa minim 512 mb + 2 gb rami.