| RapJoint a întrebat:

Salutare TPU, de la un timp imi merge foarte greu youtube.se incarca greu, inainte mergea perfect si pe video-urile cu 720p, 1080p. Acum nu stiu ce are, aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| emran123 a răspuns:

Poate ca ti se misca mai naspa pentru ca ai downloadat multe chesti si ti s-a dus din viteza netului

1 răspuns:
| adrian50 a răspuns:

Si la mine se intampla asa ceva (mai demult) si acum imi merge bine si la 720p, dar la 1080 e periculos, depinde de calculatorul tau, sau poate ai bagat niste programe care-ti face laguri, procesul greu(Recomandabil este sa reinstalezi windowsul, cred ca ai virus) Funda?

| emran123 a răspuns (pentru adrian50):

Poate ca ti se misca mai naspa pentru ca ai downloadat multe chesti si ti s-a dus din viteza netului