| anonim_4396 a întrebat:

De la un timp, mi se incarca foarte greu pagina TPU, si cand scriu se blocheaza...In rest, pe toate site-urile, merge perfect. De ce? Aveti vreo idee? De preferat sa imi dati o solutie sa remediez problema, sau sa imi spuneti macar daca si voua vi se misca la fel, sa stiu daca e de la mine sau de la site.

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Merge bine TPU, chiar nu sunt probleme tehnice.
Cred ca la tine este buba.
Refresh la pagina si se rezolva.
O zi buna happy

| R0R0 a răspuns:

Mie imi merge bine.
Poate ti-ai virusat calculatorul.

| Andrei2023 a răspuns (pentru R0R0):

Virusi nu sunt. Acum merge bine, mersi pentru pareri oricum.

| R0R0 a răspuns (pentru Andrei2023):

Nu ai pentru ce! big grin

| alexandrualind a răspuns:

Este de la virusii tai.Mie imi merge chiar foarte perfect.

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu, incearca sa schimbi browser-ul.

| MistretulPufos a răspuns:

La mine merge perfect

| Andrei2023 a răspuns:

Virusi nu sunt. A inceput acum sa se miste bine, cu cateva zile in urma se misca naspa rau, dar acum e bine, mersi pentru pareri oricumwinking