| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor.Joc de ceva vreme cs 1.6 si as dori sa-mi explicati cum se trage cu ak 47 e singura arma pe care nu prea stiu sa o controlez.In distante mici nu este vreo problema ma pun jos si trag dar in distante mari si medi nu ma descurc deloc.

As vrea sa invat cum sa se dea head shoot cu aceasta arma majoritatea imi spus ca e o arma simpla ca e usor de folosit dar mie nu mi se pare asa.
Alti imi spun sa trag cate 2-3 gloante dar alti trag intruna, de la distante mare si ma omoara foarte repede va rog sa-mi explicati.

Multumesc anticipat.

FUNDA!

1 răspuns:
| Eu_Mihu_1997 a răspuns:

Solutia e sa faci spray e o tehnica de cs care iti permite sa omori un inamic de al distante destul demari adica tragi cam 7-6 golante cel mult 10 dar nu tragi fix pe player tragi cum ar fi in jurul lui dar nu sa nu il atingi ci sa il nimeresti in toate puncetle corpului si asa ii dau critical mai mare