| WhitePoinT a întrebat:

Salutare.
Vreau sa imi cumpar CS GO,dar am o problema.
Indeplinesc aproape toate conditiile pentru minim.Ce ma trage in jos este procesorul care nu este dual core.E single core dar este de 3, 6Ghz.
Intrebarea mea este imi merge jocul pe configuratia pe care o am? Nu ma astept sa imi mearga in 200 fps, dar nici sa se sacadeze acum la 10-15. Daca imi merge d ela 30 fps in sus e bine, zic eu.
Procesor 3, 6ghz
RAM 4gb
Placa video: 1Gb pe 128 biti
Win xp 32 biti

Funda cui ma lamureste!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Mai mult ca sigur iti va merge!
Degeaba nu e dual dar e destul de puternic! Bafta!

2 răspunsuri:
| DjDanutzy a răspuns:

Merge perfect oricum nu trebuie sa ai chiar ce scrie acolo ca sa poti juca.

| lpavel a răspuns (pentru DjDanutzy):

Asta-i o poveste lunga n-are rost sa intram in detalii...