| NickUsor75 a întrebat:

Salutari la toti.ma puteti ajuta cu ceva? Era odata un joc cu o bila mica verde care manca chestii mici si crestea,facandu-se foarte mare,gen:era o celula,manca organisme mici,dupa aia crestea,manca gandaci,animale,oameni,masini,blocuri, planete si tot asa.Plz daca stiti ceva despre jocuri gen asta sau chiar acesta! DAU FUNDA CELUI MAI INTELEPT GAMER CARE RASPUNDE! PLZ AJUTATI-ma E URGENT!

Răspuns Câştigător
| Eღilia62 a răspuns:

Cred ca il stiu, e exact cum l-ai descris tu.
http://www.mofunzone.com/online_games/tasty_planet.shtml
Si mie mi-a placut jocul;)

| NickUsor75 explică (pentru Eღilia62):

Nu era acesta...Era un joc de downloadat cu o imagine pe fundal cam asa:O bila mare verde, si jos niste oameni si niste masini care fugeau:imi amintesc niste cuvinte care iti pot fi folositoare ca sa il gasesti:grow, blob sau bubble, experiment... oricum mersi pentru ajutor daca il gasesti te rog frumos sa mi-l zici! AI FUNDA!

| Eღilia62 a răspuns (pentru NickUsor75):

Ok,daca dau de el o sa ti-l zic.