| catalin542000 a întrebat:

Si voua v-a arata cand porniti jocul chestia asta:warning read before playing?
Am citit despre ce este vorba dar nu inteleg ce legatura are epilepsia cu jocul adica ce vrea sa spuna.

6 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Ce joc?
Nu putem ghici ce joc este
Dar daca jocul iti ruleaza si eroarea apare doar asa, atunci poate este un advertisment, etc.

| catalin542000 explică (pentru LuciWv):

Este the crew si da mi-am dat seama si eu este un advertisment

| LuciWv a răspuns (pentru catalin542000):

Daca jocul iti merge, care este problema?

| catalin542000 explică (pentru LuciWv):

Nu este nici o problema era doar o avertizare nu eroare

| catalin542000 explică (pentru LuciWv):

Cum pot sterge profilul la joc ca eu l-am sters dar totusi mai apare pe uplay ce am facut eu in the crew si cand pornesc jocul tot de acolo pornesc nu de la inceput deci cum pot sterge profilul?

| LuciWv a răspuns (pentru catalin542000):

Nu stiu, din ce am citit pe forumul celor de la UBISOFT nu este posibil asa ceva pe PC