| Florea_Irinel_1997 a întrebat:

Slaut TPU am o problema cu boxele pe care le am momentan, cand le bag la spate in unitate nu se aud si cand le bag in fata se aud de ce? Iar de exemplu la spate imi functioneaza microfonul, are o problema calculatorul, ca pana acum au mers, este vreo problema daca tin mufa in fata ca sa se auda?

1 răspuns:
| lastOne a răspuns:

Nu e nici o problema daca tii mufa in fata, insa mai bine verifica daca nu cumva poti seta din softul placii pe care iesire sa iti scoata semnalul. Mufa in fata e mai usor de lovit.