| QeNzzY a întrebat:

Spuneti-mi si mie daca placa video AMD radeon HD 7670M 2gb este mai buna decat Nvidia GeForce pentru cs si pentru alte jocuri si cat de bine merge cs pe aceasta placa.

Răspuns Câştigător
| buzucan a răspuns:

Poate vrea cs go. acolo sunt cerinte mai mari.
ia un articol despre placi video si citeste-l :) http://recomandare.info/placa-video-sfaturi-de-achizitie.html

4 răspunsuri:
| bortanradu a răspuns:

Observ ca joci pe laptop. Despre ce Nvidia GeForce vorbesti?

| QeNzzY explică (pentru bortanradu):

610m

| bortanradu a răspuns (pentru QeNzzY):

Atunci ia mai bine AMD pentru ca e considerabil mai puternica.

| mcdeliric1 a răspuns:

Nu-ti trebuie niciuna din astea 2 placi ca sa poti rula cs-ul. Dar nVidia e mai buna big grin