| Dragoshelu_Dragosh_1997 a întrebat:

Stie cineva ce este cu eroarea asta la LOL? ca nu mai pot sa joc:LoLLauncher.exe - Application Error.The application failed to initialize properly (0xc0000006).Click on OK to terminate the application?

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Ai o eroare numita Net framework poate ai instalat windowsul sau ai facut upgrade etc.
Si in calculator ruleaza Net framework dar nu este in pc (calculator) acest program.
Ce faci dezistalezi tot ce gasesti Net Framework.
Dupa ce ai facut acest lucru intri aicea si descarci acest program (este bifat numai ca trebuie sa-l descarci dai click pe el). Linkul este jos.
Este un program care curata fiecare particica chiar si din registri si fisiere care sunt in C.
Si dupa ce sa scanat si curatat tot ii dai un restart dupa aceea.
Si instalezi din nou Framework 3.0, 3.5
4.0.

https://skydrive.live.com/? cid=27e6a35d1a492af7&id=27E6A35D1A492AF7%21390

| Dragoshelu_Dragosh_1997 explică (pentru Mihail2020):

Nu merge sa intru pe site imi da pagina alba.

| Dragoshelu_Dragosh_1997 explică (pentru Mihail2020):

Eroare cand il deschid.:C/Documents and Settings/omG is dRg_/Desktop/SkyDiveSetup.exe is not a valid Win32 application

| Mihail2020 a răspuns (pentru Dragoshelu_Dragosh_1997):

Eroarile din Win32 sunt doua.
Una nu iti mai merge bine Windosul.
Doi trebuie sa iti setezi:
Start=Run=msconfig=Services
Si bifezi Windows Services Pack Installer.
Daca nu ai asa ceva descarca Windows Installer 3.1!
Dupa instalare iti da un restart.