| Vasile_Marius_1992 a întrebat:

.. Am și eu o problemă cu un laptop Samsung rv511 se închide în continu îl aprind și uneori sta câteva secunde alte ori câteva minute și după se stinge si se încălzește destul de râu și intuiția am crezut că este de la praf sau de la pastă termo-conductoare asa ca l-am desfacut piesa cu piesa și am curățat tot și am schimbat și pasta dar tot se încălzește foarte rau și tot se stinge aveti voiam idee. Multumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| sayWhaaat a răspuns:

Ai cooler la el? Te joci pe el?

| Vasile_Marius_1992 explică (pentru sayWhaaat):

Laptopul are cooler-ul lui de pe procesor și nu nu mă joc pe el decât îl deschise și se închide singur

Răspuns utilizator avertizat