| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva la ce e bun "PC speed maximizer"? Pentru ca imi apare pe ecran si imi spune "Attention 4793 items to clean and optimize si dupa o fraza ma intreaba "Would you like to register pc speed maximizer to clean and optimize your pc? o explicatie si...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Acel program te pune sa-l cumperi pentru a curata sistemul, posibil sa fie si teapa. recomand sa-ti iei un program mai cunoscut cum ar fi malwarebytes si sa dai o scanare completa a sistemului.

| anonimguy3 a răspuns:

E o panarama de program crede-ma si eu am dala si nu face nimic indiferent ca dai Yes sau No stai linistit ca nu-ti face nimic ala.

| Manta_Iulian_1985 a răspuns (pentru anonimguy3):

Cum pot sa sterg acest program?