| Nimeniii11 a întrebat:

De ce nu imi merge netu` pe telefon lg ku990i? Eu mi-am bagat optiunea aia de la orange cu minute, sms-uri, si net nelimitat cu 5 euro. Si nu inteleg de ce nu merge, inainte imi mergea netu, am mai bagat optiunea asta. si mergea...
Heelp mee!
Fundaa crying

2 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Suna la serviciul clienti si cere din nou setarile internet pentru telefonul tau thinking

| 6DuckMeJesus a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti zic, mie-mi merge netul de la Orange si fara sa am valabilitate la credit, fara sa fi platit ceva sau alte chestii de acest gen laughing Sunt plini de erori