| StupidOgre a întrebat:

Sunt singurul care nu intelege povestea si felul in care vorbesc personajele din witcher 3? Stiu cat de cat bine engleza dar nu inteleg nimic din ce spun din cauza felului lor de a vorbi, pur si simplu fac misiunile fara sa stiu ce spun personajele.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Modul lor de a vorbi e in egleza fluenta laughing Daca esti incepator sau mediu e normal sa nu intelegi, ca folosesc cuvinte pe care probabil nu le0ai facut, si nici nu esti familiar cu pronuntia.

| StupidOgre explică (pentru Wr3nch):

Cred ca ai zis bine nu sunt familiar cu pronuntia lor si folosesc cuvinte avansate gasesc multe care nu le cunosc, cred ca asta ar fi singurul motiv, stiu engleza cat de cat bine dar nu suficient pentru a intelege asta ar insemna nivel mediu

1 răspuns: