| xNessquick a întrebat:

TPU am o problema! Cand vreau sa descarc Pes 2013, dau pe magnetul ala si mi se descarca in Local Disk (C) acolo unde am eu programele si mai am 1GB. In local Disk (E) eu am 15GB. Cum fac sa mi se descarce in Loca Disk (E)?

Răspuns Câştigător
| Szamosi_Norbert_1998 a răspuns:

Deci...daca ai google chrome: da-i la setari,avansate, si ai acolo o locatie[local disk c], da-i pe modificati si alegeti in D unde vrei sa se scoata, apoi daca vrei este o casuta sub, sa te intrebe unde sa scotiwinking

| xNessquick explică (pentru Szamosi_Norbert_1998):

Tot spune ca nu are spatiu... off, Dar trebuie sa bifez si casuta aia?

| Szamosi_Norbert_1998 a răspuns (pentru xNessquick):

Pai da, daca vrei sa te intrebe unde sa-l scoti.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai google chrome te duci la setari avansate si dai acolo unde iti arata ca descarca si schimbi sa se descarce jocurile unde doresti