| SlenderMan299 a întrebat:

TPU! Am si eu o problema cu netul in jocuri. De exemplu cand ma joc CSGO sau orice alt joc, dupa juma de ora incep sa am un ping ridicat si chiar sa ma deconecteze din meci. Ceva solutii?

3 răspunsuri:
| razvyaga a răspuns:

Ti se foloseste netul. Inchide wi-fi de pe telefon/tableta/alte pc. Inchide aplicatiile care ar putea consuma internet.

| SlenderMan299 explică (pentru razvyaga):

Pai am inchis totul cand ma joc. Si tot asa imi face.

| razvyaga a răspuns:

Inseamna ca e de la firma de internet, suna si intreaba daca e vreo defectiune, si spune-le si problema ta.