| florinmare89 a întrebat:

TPU ce jocuri Rpg pe pc stiti as prefera niste jocuri care nu necesita niste componente asa bune am sa va las specificatile mele in caz ca aveti nevoie ( 2 GB RAM, AMD ATHLON X2 B24 Procesor 3.00 GHZ windows-ul e pe 32 de biti si placa video e Geforce 210) Stiu e slabut rau.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Salut. Eu recomand calduros Star Wars Knights of the Old Republic 1 si 2, primul Neverwinter Nights, TES:Morrowind si primul Witcher. Sper sa iti placa happy

| florinmare89 explică (pentru Wr3nch):

Si daca pot sa intreb jocuri MMORPG sti?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

World of Warcraft Wrath of The Lich King server privat.