| costinvlad a întrebat:

TPU. Ce versiune de Windows 7 este buna si stabila pentru Jocuri gen GTA V, LoL, Metin2, SAMP, CS, etc? Ms. mult de tot. EU ma gandeam la Windows 7 home premium pe 64 de biti fiindca am 8 GB Ram. Laptop-ul este Acer Aspire A515-41G-F2SH. Mersi si Funda.

3 răspunsuri:
| EusebiuPWN a răspuns:

Daca vrei neaparat windows 7, iti recomand windows 7 ultimate sp1 64 bit.

| costinvlad explică (pentru EusebiuPWN):

Dar home premium x64? Ms.

| EusebiuPWN a răspuns (pentru costinvlad):

In principiu toate facacelasi lucru, insa eu as merge pe ultimate si neaparat pe 64 de biti.