| Viviannnnnna a întrebat:

TPU puppy dog eyes am o problema micabatting eyelashes puppy dog eyes am primit de la mama un telefon alcatel ot-808 din Italia big grin. si am cablu USB la el :d nu l/. am cumparat oh go on era la el in cutiuta dulce si roz:3 =]]
si si puppy dog eyes la telefonul meu veechi imi aparea o chestie ca si cum as baga in stick in pc puppy dog eyes dar acum cand il conectez nu imi apare nimic puppy dog eyes

de ceepuppy dog eyes? aveti raspunspuppy dog eyes? dankeschon :*

1 răspuns:
| Kissmeagain a răspuns:

Vezi acolo la setari, si trebuie sa fie ceva gen "Conectivitate"...si vezi acolo cablu USB sau ceva de genul. Daca nu, ai nevoie de un soft, desi ma indoiesc.