| coolgeorge a întrebat:

Am o problema la PSP, cand l-am cumparat nu am primit cablu usb si acum am cablu usb de la ceva telefon, se potriveste dar nu imi apare in my computer cand il conectez nici unde. Ce as putea sa fac sa-mi apara?

2 răspunsuri:
| dolyan a răspuns:

Cauta pe net program pentru conectarea consolei psp la computer, imi pare rau ca nu iti caut eu, dar mi-a luat 15 minute numai sa iti scriu(pc-ul meu este din mileniul trecut), mi-ar trebui o zi intreag pentru a-l gasi, tu probabil o vei face mai repede.ciao

| Miss_8205 a răspuns:

Poi trebuie sa ai un program il poti lua de pe net daca nu ma insel

miss_17_toxik id'ul