| DaniTDCI a întrebat:

Un CFG de cs 1.6 ce face gloantele sa mearga drept?,adica nici in stanga nici in dreapta, dau funda

2 răspunsuri:
| Ryuunosuke a răspuns:

Ar exista, şi nu ar exista, dacă vrei unul legit, nu există, dacă vrei unu "ilegal" există, În ce sens ilegal? Este ilegal deoarece nu ai voie cu astfel de cfg pe cs. Îţi poţi lua ban, dacă vrei un astfel de cfg caută pe net CFG no recoil.

| lex666 a răspuns:

Uite niste setari esentiale ca sa joci mai bine:
ex_interp 0.01
cl_cmdrate 101
cl_updaterate 101
cl_lw 0
cl_lc 0
cl_showfps 1
net_graph 3
rate 25000
hud_fastswitch 1
cl_dynamiccrosshair 0 (nu se mareste tinta in timp ce tragi, ai reculul mai bun)
bind mwheeldown +duck (dai de rotita de la mouse in jos in timpul jocului, e misto si te ajuta)
bind mwheelup +jump (nu mai esti nevoit sa apesi space pentru. a sari si dai din rotita in sus, e mai simplu)
Setarile astea le scrii pe rand in consola sau in config-ul tau. Daca intampini vreo problema imi spui. Bafta la fraguri!