| cnvv a întrebat:

Un prieten m-a rugat sa-i trimit o poza pe messenger.
Dupa ce i-am trimis-o, am primit ban timo de 3 zile (nu mai pot trimite mesaje 72 de ore).
Evident ca m-am suparat, asa ca i-am raportat contul.
Cand il caut, nu-l mai gasesc.
Am crezut ca doar i-am dat block.
Insa am rugat 2 prieteni sa-l caute pe Facebook, insa nici ei nu l-au gasit.
I s-a sters contul?
Si daca da, permanent sau temporar?
Chiar as vrea sa stiu.

2 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Da!
pe glume d'astea, cei de la yahoo mai si da lock account permanent...
Ai mare noroc ca n`ai luat si u lock acc. laughingiar cel ce sa ocupat de caz, era n00b, si de obicei, n00bi dau permanent.n`ai ce sa ceri la nepriceputi laughing

| Cristi3000 a răspuns:

Cred ca este temporar, doar el vede asta cand incearca sa se logheze, asta stiu din spusele cuiva...