| Tonobil a întrebat:

Ce inseamna cand imi apare la messenger"this person is unavailable on messenger"?
Apare poza lui dar nu mai pot trimite mesaje si nici contul de Facebook nu-l pot vedea.
E block sau si-a sters contul?

5 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Te-a blocat

| Sofer a răspuns:

Sunt 2 variante. Ori te-a blocat sau și-a dezactivat contul. Ceea ce poți verifica pe alt cont de Facebook dacă te-a blocat.

| Torque a răspuns:

Ori te-a blocat, ori si-a dezactivat messengerul temporar ori si-a sters contul. Verifica daca poti sa vezi profiul lui, daca nu il vezi inseamna ca l-a sters ori ca te-a blocat, daca il vezi inseamna ca a dezactivat messengerul temporar. Incearca si cu alt cont sa vezi daca mai este pe Facebook, daca mai este inseamna ca te-a blocat.

| Lungu_Dorina_1952 a răspuns:

Nu știu

| GrosieriuValentin a răspuns:

Sint blocat?