| NoComment412412 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Ah eram sa uit, salut! Intr`o zi m`am grabit si am inchis pc`ul cand mess`ul era deschis. Nu stiu de ce acum nu merge sa mai intru. adica. scriu usernam si password si dau sign in si se inchide mess`u. Am incercat sa il reinstalez si tot asa face... am incerca si cu Anti- Malware sau cum ii zice... din nou va rooooog. Funda

Răspuns Câştigător
| cosminc a răspuns:

Din pacate trebuie sa iti dau un Reformat (repair daca ai windowsul la indemana, Windowsul care ti-ai ref ultima data pc-ul).
Dar dai repair asigurate ca Yahoo Messenger este sters COMPLET.
Dai Repair astept o ora max si reinstalezi Yahoo Messenger.

1 răspuns:
| CioncuIonut1990 a răspuns:

Baga idu si incearca sa ii schimbi parola